SwiDin forum

Mirë se vini
 
PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Eset NOD32 Smart Security 3.0.645.0|No Patch Needed|UPDATEIT

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
administrator
administrator
avatar

Numri i postimeve : 82
Points : 243
Join date : 25/06/2009
Location : zakonisht swidin.albanianforum.net

MesazhTitulli: Eset NOD32 Smart Security 3.0.645.0|No Patch Needed|UPDATEIT   4/7/2009, 00:45Info:
Me një personal firewall, antispam, antispyware, dhe të njëjtën mbrojtje antivirus i dhënë nga Eset NOD32 antivirus, Eset Smart Sigurimit është më e mbrojtėsit kundër kërcënimeve të Internetit.


Këto kërcënime vijnë në shumë forma. Në fakt, deri në kohën që ju lexoni këtë fjali të përfundojë, rreth 70 variante të reja malware-viruseve, trojans, worms, rootkits, Spyware, dhe do të ketë më shumë-u lirua.


Por Eset Smart Sigurimit do të ju sigurt. Dhe me shtimin e personal firewall software, ju mund të proactively filter content, duke siguruar mbrojtjen customized.


Eset Smart Sigurimit është një zgjidhje e integruar fort projektuar për të mbrojtur kompjuterat nga një sërë kërcënimeve. E ndërtuar mbi çmim-fituese ®️ Eset NOD32 antivirus e saj e fuqishme dhe ThreatSense ®️ motor, Eset Smart Sigurimit ofron antispyware, antispam dhe customized firewall features për mbrojtjen tuaj, familjes dhe të biznesit tuaj në Internet nga kërcënimet

Download:

http://hotfile.com/dl/3761426/c4c9406/ESET_SmartSecurity__3.0.645.rar.html


Fix:
http://hotfile.com/dl/3761429/5ea3dcc/ESET_SmartSecurity_fixonly.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://swidin.albanianforum.net
 
Eset NOD32 Smart Security 3.0.645.0|No Patch Needed|UPDATEIT
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SwiDin forum :: ..::|Applications|::.. :: Siguria / Security-
Kërce tek: