SwiDin forum

Mirë se vini
 
PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Agnitum Outpost Security Suite Pro 2009 6.5.4.2525

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
administrator
administrator
avatar

Numri i postimeve : 82
Points : 243
Join date : 25/06/2009
Location : zakonisht swidin.albanianforum.net

MesazhTitulli: Agnitum Outpost Security Suite Pro 2009 6.5.4.2525   4/7/2009, 00:33


Post i Sigurimit Agnitum Suite - një kombinim të fuqishëm çmim-fituese firewall, të shpejtë dhe efektive të anti-malware, antispam personalizuar dhe proaktive Host Mbrojtjen modul për të mbrojtur kundër shumicës së internetit rreziqe. Përfshin konfigurimin automatik të shërbimit dhe përdorues të tjera ndihmëse.

Post i Sigurimit Suite Pro siguron linjë të parë të mbrojtjes kundër mashtrues software nga proactively kontrolluese se si sillen dhe programe bashkëveprojnë në një PC. Host Mbrojtjen e mbrojtur, e cila proactively vëzhgues për blloqe dhe llojet e sofistikuar piraterie teknikat e përdorura për kompromis apo vjedhin të dhënave, do të thotë se me qëllim të keq Aktiviteti nuk është më e mundur. Duke i analizuar dhe kërcënimeve të ekspozoheshin vepruese alarme, ndalesa Host Mbrojtjen zero-ditore të sulmeve kompjuterike dhe mburoja kundër operacioneve të papërshtatshme, interpritim it?? Mbrojti paraprakisht?? kundër rreziqeve të sigurisë si botnets zbulimi i të dhënave dhe i hutuar.

Çfarë ju merrni:
* Advanced firewall të sigurta për lidhjet
* Kombinuar antivirus dhe antispyware për të gjitha-në-një malware mbrojtėsit
* Host mbrojtjes për të bllokuar zero-ditore kërcënimeve
* Web kontrollit PC tuaj për të mbrojtur nga kërcënimet e bart web -
* Antispam automatikisht të mbani në postë junk-falas

Përfitimet:
?? Siguria në Internet. Të dy-firewall ndalesa mënyrë të papërshtatshme ose dashakeqe qasje në kompjuterin tuaj nga të dy të brendshme (LAN) dhe të jashtëm (Internet) burimet. Si frontline mbrojtjes, ajo parandalon përhapjen ose malware?? Phoning shtëpi??, Duke siguruar mbrojtje kundër hakerat, humbjen e të dhënave personale, të panjohur malware, dhe program Aktiviteti paautorizuar.
?? Preemptive kërcënim mbrojtje. Post?? S Host Mbrojtjen modul monitoron se si programe bashkëveprojnë për të mbrojtur sistemin tuaj kundër të nivelit të lartë të sigurisë dhe shkeljet ka kaluar të gjitha të njohur leaktests paautorizuar për të parandaluar transmetimin e informatave nga PC tuaj.
?? 360-shkallë mbrojtje kundër malware. E lehtë, tepër të efektshme skanograf motor-kombinon çmimin fitues anti-virus dhe anti-Spyware për të zbuluar, dezinfektoj ose hequr programe dashakeqe automatikisht. Të mbi-qasje është monitoruar vazhdimisht në roje kundër malware përpiqet për të hyrë ose aktivizuar në PC tuaj, dhe fleksibël arkitekturės siguron me shpejtësi të lartë, të ulët të burimeve skanimit.
?? Personalizuar antispam. Ky modul do të mbajë antispam tuaj në postë pa vjeturina. Ju mund ta njohin atë në tren dhe përdorimin tuaj personal përkufizimin e bllokuara, kjo bëhet në mënyrë më të efektshme dhe një kohë edhe më i madh e më kursimtar you use it.
?? Secure web surfing. Kontrolli i shkathët Web modulit ju mbron kundër Internet?? S errët palë. Ajo ju steers larg nga faqet e internetit të infektuar me makine nga downloads, pengon zbulimi i hutuar e informacionit personal, limitet tuaja ekspozimi potencialisht pasigurt web pronave, dhe e mban identitetin tuaj privat.
?? I papërshkueshëm nga plumbat vetë-mbrojtje. Avanpost nuk mund të deactivated nga sulmet e synuara, për të siguruar vazhdimësinë e mbrojtjes.
?? Kompleksitetit pa energji elektrike. Qofshi?? Ri të sigurisë fillestar ose ekspert, ju lehtë mund të konfigurosh post i Sigurimit Suite 2008 për të përmbushur nevojat tuaja. Thanks të automatizuar context-sensitive dhe ndihmë, e softuerit të mund të mësojnë se si të trajtojë firewall alarme dhe në mënyrë më efikase përshtateni tyre, kështu që ju mund të përqëndrohen në atë që ju doni të bëni, dhe të lënë të sigurisë për të avanpost!

Çka ka të re në post i Sigurimit Suite PRO 2009 (PDF)

Ndryshimet në avanpost Sigurimit Suite Pro 2009 (6.5.4. 2525.381.0687) (15 prill 2009):
Çështjet e mëposhtme janë zgjidhur (të rëndësishme vetëm ato janë të rreshtuar):
* Arkivuar dashakeqe fotografi nuk u zbulua gjatë kontekst scan
* Improved antivirus motor
* Sound njoftime nuk ishin të luajtur
* Mundshme ngrijë / stop gjatë sistemit të plotë scan
* Ngrirjen e mundshme të sundimit redaktimi
* Mundësia për të Intuit.ru server aplikacion lokale u bllokua
* E palëve të treta mund të sigurisë zgjidhje raportin në mënyrë të gabuar zlib.dll post fotografi si të pambrojtur
* Nënshkrimi Regjistri u ri-freskua edhe nëse Anti-Malware komponent nuk ishte instaluar
* Çështje automatike me krijimin e disa rregullave për aplikimethttp://rapidshare.com/files/237110550/Agnitum.Outpost.Security.Suite.Pro.2009.v6.5.4.2525.rar

ose

http://rapidshare.com/files/223296549/Agnitum.Outpost.Security.Suite.Pro.2009.v6.5.4.2525-UNiQUE.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://swidin.albanianforum.net
 
Agnitum Outpost Security Suite Pro 2009 6.5.4.2525
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SwiDin forum :: ..::|Applications|::.. :: Siguria / Security-
Kërce tek: