SwiDin forum

Mirë se vini
 
PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 i"Djali që pa ëndër vdekjen dhe dënimin në varr"(titrat shqip)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
administrator
administrator
avatar

Numri i postimeve : 82
Points : 243
Join date : 25/06/2009
Location : zakonisht swidin.albanianforum.net

21032010
Mesazhi"Djali që pa ëndër vdekjen dhe dënimin në varr"(titrat shqip)

Ky është një Film Arab që tash elahmadulilah e kemi përkthyer edhe Shqip me titrat dhe i cili flet për një djal të pa udhëzuar se si e shef veten e vetnë ëndër duke vdekur duke e lajtur duke e cuar në varr dhe në fund duke e hekur zhag me zinxhir meleku i sualit në flak nga friga atij i del gjumi dhe nga aj cast pendohet dhe i ktheht All-llahut xh.sh filmi është shumë i mir

Ky film e ka burimin nga Wep Faqja www.islami-eshte-drit.piczo.com All-llahu i ruajt keta qe na mundesuan qe ta shikojm ne ket film Allahu i Ruajt

Per teshkakruar kliko ketu http://www.megaupload.com/?d=EUY69IMM

Filmi permban keto :

Filename: Djali që pa ender vdekjen dhe dënimin në varr"(titrat shqip) .. mpg
File description: Film Islam me perkthim
File size: 420.21 MB
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://swidin.albanianforum.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

i"Djali që pa ëndër vdekjen dhe dënimin në varr"(titrat shqip) :: Komentet

No Comment.
 

i"Djali që pa ëndër vdekjen dhe dënimin në varr"(titrat shqip)

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SwiDin forum :: Feja Islame :: Filma Islam-
Kërce tek: