SwiDin forum

Mirë se vini
 
PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 proMarket v2.0.0.263 shqip

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
administrator
administrator
avatar

Numri i postimeve : 82
Points : 243
Join date : 25/06/2009
Location : zakonisht swidin.albanianforum.net

04072009
MesazhproMarket v2.0.0.263 shqip


proMarket eshte nje program per menaxhimin e Njesive Tregtare qe aplikohet ne Dyqane, Markete, Supermarkete, Magazina etj.

Funksionet kryesore te programit

* Menaxhim i shitjeve.
* Menaxhim i furnizimeve, Hyrje-Dalje.
* Llogaria e furnitorëve.
* Menaxhim i Inventarit. Mund të shikohet në çdo kohë inventari i gjendjes së artikujve.
* Menaxhimi i Arkës. Pagesa – Arkëtime.
* Regjistrimi i Fletë-Garancisë për artikujt me garanci.
* Artikujt për shitje mund të zgjidhen nëpërmjet skanerit me Bar Kod.
* Mund të printohen nëpërmjet programit Bar-kodet për artikujt e nevojshëm.
* Zgjedhje e llojit dhe formatit të faturës (Shirit 60mm, 80 mm, A6, A4).
* Menaxhimi i klienteve, kategorizimi sipas zbritjes së aplikueshme.
* Llogari për klientët e regjistruar.
* Regjistrim Porosie për shitje.
* Nivele aksesi sipas funksioneve për përdoruesit.
* Raport kosto-fitim i shitjeve.
* Të gjitha veprimet e kryera në program ruhen dhe me emrin e përdoruesit përkatës.
* Menaxhohen përdoruesit e programit sipas funksioneve të tyre(psh shitje,furnizime,arkë)
* Bëhet ruajtja dhe pasqyrimi i të gjitha Shitjeve të kryera dhe atyre të anulluara.
* Raporte për çdo periudhe të zgjedhur kohore për shitjet, furnizimet, sasinë e artikujve
të shitur, dhe bilancin financiar.
* Kalimi dhe Ruajtja në Excel e të gjitha Raporteve të nxjerra.
* Mirëmbajta, eksportimi dhe ruajtja e të dhënave të programit sa herë që dëshirohet.

http://rapidshare.com/files/126748326/ProMarket2.0.0.263.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://swidin.albanianforum.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

proMarket v2.0.0.263 shqip :: Komentet

No Comment.
 

proMarket v2.0.0.263 shqip

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SwiDin forum :: Portali :: portali-
Kërce tek: