SwiDin forum

Mirë se vini
 
PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 Temat 
26032010

 
nga B£hĄ - Komentet: 0 - Shikime: 522
26032010

 
nga B£hĄ - Komentet: 0 - Shikime: 452
21032010

 
nga B£hĄ - Komentet: 0 - Shikime: 668
21032010

 
nga B£hĄ - Komentet: 0 - Shikime: 701
21032010

Ky film është në gjuhën turke dhe me përkthim në gjuhën boshnjake filmi është shumë i mirë tregon mbi drejtësin e Hz.Ommerit r.a është i ndar në tre pjes (parte) d.m.th ju dhet ti shakkroni të tre pjesët dhe pastaj ti extractoni nga part1 domethënë nga pjesa e parë dhe në fund do tu del filmi në format mpeg apo avi.

Parti 1

Part i 2

Parti 3
 
nga Admin - Komentet: 0 - Shikime: 1105
21032010

Ky është një Film Arab që tash elahmadulilah e kemi përkthyer edhe Shqip me titrat dhe i cili flet për një djal të pa udhëzuar se si e shef veten e vetnë ëndër duke vdekur duke e lajtur duke e cuar në varr dhe në fund duke e hekur zhag me zinxhir meleku i sualit në flak nga friga atij i del gjumi dhe nga aj cast pendohet dhe i ktheht All-llahut xh.sh filmi është shumë i mir

Ky film e ka burimin nga Wep Faqja www.islami-eshte-drit.piczo.com All-llahu i ruajt keta qe na mundesuan qe ta shikojm ne ket film Allahu...
 
nga Admin - Komentet: 0 - Shikime: 1804
21032010