SwiDin forum

Mirë se vini
 
PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 Temat 
26032010

 
nga B£hĄ - Komentet: 0 - Shikime: 520
26032010

 
nga B£hĄ - Komentet: 0 - Shikime: 448
21032010

 
nga B£hĄ - Komentet: 0 - Shikime: 661
21032010

 
nga B£hĄ - Komentet: 0 - Shikime: 695
21032010

Ky film është në gjuhën turke dhe me përkthim në gjuhën boshnjake filmi është shumë i mirë tregon mbi drejtësin e Hz.Ommerit r.a është i ndar në tre pjes (parte) d.m.th ju dhet ti shakkroni të tre pjesët dhe pastaj ti extractoni nga part1 domethënë nga pjesa e parë dhe në fund do tu del filmi në format mpeg apo avi.

Parti 1

Part i 2

Parti 3
 
nga Admin - Komentet: 0 - Shikime: 1094
21032010

Ky është një Film Arab që tash elahmadulilah e kemi përkthyer edhe Shqip me titrat dhe i cili flet për një djal të pa udhëzuar se si e shef veten e vetnë ëndër duke vdekur duke e lajtur duke e cuar në varr dhe në fund duke e hekur zhag me zinxhir meleku i sualit në flak nga friga atij i del gjumi dhe nga aj cast pendohet dhe i ktheht All-llahut xh.sh filmi është shumë i mir

Ky film e ka burimin nga Wep Faqja www.islami-eshte-drit.piczo.com All-llahu i ruajt keta qe na mundesuan qe ta shikojm ne ket film Allahu...
 
nga Admin - Komentet: 0 - Shikime: 1781
21032010

 
nga B£hĄ - Komentet: 0 - Shikime: 519
21032010

FILMI I IBRAHIMIT A.S ËSHTË FILM NË GJUHËN PERSIANE ME TITRAT NË GJUHËN SHQIPE SI DHE CKA ËHTË MË E MIRA SE KY FILM BAZOHET NË KUR`AN DHE SUNNET DHE NUK KA ASGJË QË VIN NË KUNDËRSHTIM ME KUR`ANIN DHE SUNENTIN

Per ta shikuar shiko ketu
http://islami-eshte-drite.piczo.com/...c=preview&cr=4


E per ta shkarkuar KETU1.http://www.megaupload.com/?d=4VSO8NJH
2.http://www.megaupload.com/?d=11B73N1F
3.http://www.megaupload.com/?d=JRDL5HD6
 
nga Admin - Komentet: 0 - Shikime: 1263
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Global announcement Global announcement
Ngjitës Ngjitës