SwiDin forum

Mirë se vini
 
PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Advanced PC Tweaker v4.2

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
administrator
administrator
avatar

Numri i postimeve : 82
Points : 243
Join date : 25/06/2009
Location : zakonisht swidin.albanianforum.net

02072009
MesazhAdvanced PC Tweaker v4.2

Një mjet për optimizing sistemin tuaj

Advanced PC Tweaker ofron një zgjidhje të plotë për përdoruesit e Windows-it të cilët dëshirojnë të shkulje e sistemit të PC performance optimale.

E ndërtuar në-komponente të fuqishme, duke e lejuar ta rregulloni problemet, pastruar drive hapësirë, menaxhuar backups, jam optimist dhe të tjera të sistemit të avancuar toolkits si eleminimin e intimitetit gjurmė, administrimin për fillimin e aplikimeve, aplikimet uninstalling padëshiruar dhe të përhershme erasing fotografi.
Këtu janë disa tipare kryesore të "Advanced PC Tweaker 2008":

Best Computer utility Have You Ever: Advanced PC Tweaker ofron një zgjidhje të orientuar drejt rezultateve për përdoruesit e Windows-it të cilët mund të shkulje e sistemit të PC performance optimale nëpërmjet komponente të fuqishme, duke e lejuar ta rregulloni problemet, pastruar drive hapësirë, menaxhuar backups, jam optimist sistemit dhe të tjera të përparuara toolkits si eleminimin e intimitetit gjurmė, administrimin për fillimin e aplikimeve, aplikimet uninstalling padëshiruar dhe të përhershme erasing fotografi.
Riparimi ■ Problemet me Regjistrit Cleaner, Gabimet e shërbimeve, Riparimi IE, Block / Regjistrohu AktivX: Powered by të ngurta dhe të industrisë-udhëheqëse search engine, Advanced PC Tweaker mund scan tërësisht dhe në mënyrë efektive të zgjidhur problemet e Regjistrit PC tuaj në sistem, duke siguruar një më të mirë dhe më të besueshme përmes reparing performances një shumëllojshmëri të 17 kategori; Gabimet e shërbimeve përfshin një sërë zgjidhje të përbashkët për të njohur problemet dhe probleme të tjera gjenden në PC tuaj të sistemit, të tilla si e paaftë për të rinovuar Windows online dhe pop-up error mesazhe, mbrojtjen tuaj të Windows-it nga sistemi crashing, blu dhe ngrirjen e ekranit problem;
Riparimi IE BHO përfshin (Internet Browser Helper Objects): Menaxheri IE Restauro dhe për të siguruar një më të mirë dhe të shëndetshme internetit përvojë plugins duke bllokuar me qëllim të keq dhe për të rivendosur Internet Explorer origjinal shteteve respektivisht. Block AktivX dhe Regjistrohu AktivX mund të përdoret për të menaxhuar dhe ndreqja e ActiveX kontrolla (objekteve), në mënyrë që të përfundojë misbehaving kontrolle (objekteve) kurioz dhe zgjidhjen e problemeve në sistemin tuaj.
Free Disk Space deri me vjeturina File Cleaner dhe Duplicate Cleaner: Me vjeturina File Cleaner, Advanced PC Tweaker mund të hetoj dhe pastruar e Hedhurinave fotografi nga sistemin tuaj të japin më shumë hapësirë të lirë në hard drives tuaj dhe do të lejojë aplikimet për të kandiduar më të shpejtë dhe më shumë në mënyrë të efektshme; Duplicate Cleaner Scans dhe pastron e kopjuar fotografi me njëjtin emër në kompiuterin tuaj, i cili si emrin e saj sugjeron se janë fotografi gjithashtu mund të kenë të njëjtat përmasa, të njëjtën kohë. Sistemi juaj mund të ketë shumë dublikatë që përdorin fotografi tuaj të çmueshme disk space. Këto dy pjesë të njëjta fotografi vetëm nuk zënë hapësirë diskun tuaj, por edhe sistemin tuaj e bëjnë fotografi qasje norma ngadalshëm.
Manage Regjistrit dhe Vendosjen e Sistemit Backups: Advanced PC Tweaker ju lejon të menaxhojnë plotësisht e backup fotografi, duke përfshirë për backup regjistrit fotografi dhe sistemi backup; Kur përdorni të Regjistrit të pastër, Advanced PC Tweaker juaj automatikisht do të backup regjistrit fotografi para çdo regjistrit riparimi dhe ju lejojnë të kontrollit të fotografi brenda Regjistrit Backup utility, ju gjithashtu mund të mbështetur të gjithë sistemin me cilësimet e ndërtuar në Restauro-Pika e shërbimeve të cilat mund të shfrytëzohen për të krijuar dhe emrin tuaj rivendosur pikë në çdo kohë të dhënë.
Jam optimist Sistemit Performance me Sistemin Optimizer dhe Memory Tweaker: Advanced PC Tweaker fuqizon përdoruesin të rregulloje tyre përmes sistemit settings optimization modeleve të ndryshme dhe në mënyrë efektive shkulje kujtimin e PC sistemit. Sistemit Optimizer utility mund automatikisht zgjedh modelin e zgjedhjes tuaj optimale për të shpejtuar paaftësi disa nga aplikacionet e panevojshme ose shërbime nën disa mjedisit; shkulje Memory tweaks kujtimin e sistemit PC tuaj, recovers e kujtesës dhe e bën më të shpejtë të drejtuar PC tuaj pa shkaktuar paqëndrueshmërinë e juaj sistemit.
Advanced Toolkits: Privacy Cleaner, për fillimin e Manager, Ç'instalo Manager, File Shredder
Advanced PC Tweaker ofron më shumë fleksibilitet për ju që të maximumize PC produktivitetit dhe ju sjell më shumë i lumtur lehtësuar momentet nga një grup i madh toolkits përparuara, të tilla si Privacy Cleaner krejtësisht të hequr të gjitha gjurmët e aktivitetit tuaj të Internetit dhe mbrojtur informatat e ndjeshme ndërsa përmirësimin e performances kompjuterin tuaj , Menaxher për fillimin e aplikimeve për të administruar të cilat janë nisur në fillimin e sistemit, Ç'instalo Menaxher për të menaxhuar dhe tërësisht të hequr programe dhe mbetur fotografi të instaluar në sistemin tuaj pa kaluar përmes Control Panel File Shredder dhe të përhershme për të hequr specifike fotografi nga tuaj drives.



http://rapidshare.com/files/23748521...ostuff.net.zip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://swidin.albanianforum.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Advanced PC Tweaker v4.2 :: Komentet

No Comment.
 

Advanced PC Tweaker v4.2

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SwiDin forum :: Portali :: portali-
Kërce tek: