SwiDin forum

Mirë se vini
 
PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

 Temat 
03092009

Ështe një program që mund ta bëni qdo window (dritare) që hapet me kufizim të gjamit (glass) punon për qdo program (XP,Vista....etj)
_______________________________________________---
KLIKO PËR TË SHKARKUAR


 
nga Admin - Komentet: 0 - Shikime: 598
13072009

Eshte shumm e bukur

SHKARKO KETU DUKE KLIKUAR
 
nga rebel-hack1 - Komentet: 0 - Shikime: 365
13072009

SATELIT ne pc tande


SHKARKO KETU
 
nga rebel-hack1 - Komentet: 0 - Shikime: 367
13072009

Eshte nje prog shum i mire per me ba animatione me faza ...,,, ndoshta ne fillim eshte vshtire mu msu me perdor por kur tmsohni ka me ju pelqy vertete... king

KLIKO KETU PER TE SHKARKUAR
 
nga rebel-hack1 - Komentet: 0 - Shikime: 342
04072009Programi kompjuterik qe integron gjuhen Shqipe - gjuhen me te vjeter ne Europe me 4 nder gjuhet me te rendesishme ne Bote - Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht dhe Italisht. Fjalori integrohet me 2 nga programet me te perdorshem nga ju - MS Word dhe Internet Explorer - per t'jua ofruar perkthimin ne Shqip pikerisht aty ku del nevoja per terapidshare.com...
 
nga Admin - Komentet: 0 - Shikime: 648
04072009


proMarket eshte nje program per menaxhimin e Njesive Tregtare qe aplikohet ne Dyqane, Markete, Supermarkete, Magazina etj.

Funksionet kryesore te programit

* Menaxhim i shitjeve.
* Menaxhim i furnizimeve, Hyrje-Dalje.
* Llogaria e furnitorëve.
* Menaxhim i Inventarit. Mund të shikohet në çdo kohë inventari i gjendjes së artikujve.
* Menaxhimi i Arkës. Pagesa – Arkëtime.
* Regjistrimi i Fletë-Garancisë për artikujt me garanci.
* Artikujt për...
 
nga Admin - Komentet: 0 - Shikime: 1957
04072009


Alpha 7.2 eshte versioni me i ri i programit "Kontabiliteti Alpha" qe reflekton eksperiencen 15 vjecare te IMB ne tregun shqiptar te rreth 4000 klienteve te saj, si dhe arritjet e programeve me te njohur ne bote ne fushen e kontabilitetit dhe te menaxhimit financiar.
Funksioni kryesore te Alpha 7.2 jane kryerja e regjistrimit, kontrollit dhe kontabilizimit automatik te dokumentacionit:
te Arkes & Bankes
te Shitjeve & Blerjeve
te Magazinave
te Prodhimit...
 
nga Admin - Komentet: 0 - Shikime: 2880
04072009


aLBook version shqip me vete permban nje meny me shkrime te Anetarsise ku ne te mundeni te shkruani te gjitha shenimet si anetarsia ne nje shoqate ose organizate ose ne nje parti politike.
aLBook me veti mban shenime te sekretarise ku shkruhen te gjitha shenimet e perditshme te nje sekratare ne nje firme ose shoqate,cdo hyrje evidentohet te kjo dritare ku me pas ka nje llogari mbrenda nje firme ose organizate per hyrjet ne organizate ose shoqate si dhe harxhimet si dalje evidentohen,Libraria eshte pjesa...
 
nga Admin - Komentet: 0 - Shikime: 574
04072009


aLBook version shqip me vete permban nje meny me shkrime te Anetarsise ku ne te mundeni te shkruani te gjitha shenimet si anetarsia ne nje shoqate ose organizate ose ne nje parti politike.
aLBook me veti mban shenime te sekretarise ku shkruhen te gjitha shenimet e perditshme te nje sekratare ne nje firme ose shoqate,cdo hyrje evidentohet te kjo dritare ku me pas ka nje llogari mbrenda nje firme ose organizate per hyrjet ne organizate ose shoqate si dhe harxhimet si dalje evidentohen,Libraria eshte pjesa...
 
nga Admin - Komentet: 0 - Shikime: 356
04072009


Info:

NonStopTranslator është një Program i realizuar për përkthime fjalësh, frazeologjish dhe gjithashtu ju jep mundësinë e një plani për vendosje takimesh. Ky program funksionon në gjuhën Gjermane ku përkthimi bëhet në gjuhën Shqipe (me afërsisht 55 000 Fjalë dhe me shembuj të mjaftueshëm). Ky program është një ndihmë ideale për njerëzit, të cilët duan të mësojnë gjuhën e lartëpërmendur.Në qoftë se ju jeni duke lexuar një tekst dhe takoni një fjalë që doni ta përktheni, atëherë veproni me kombinim...
 
nga Admin - Komentet: 0 - Shikime: 1566
03072009

 
nga Admin - Komentet: 0 - Shikime: 587
02072009

 
nga Admin - Komentet: 0 - Shikime: 386
02072009

Një mjet për optimizing sistemin tuaj

Advanced PC Tweaker ofron një zgjidhje të plotë për përdoruesit e Windows-it të cilët dëshirojnë të shkulje e sistemit të PC performance optimale.

E ndërtuar në-komponente të fuqishme, duke e lejuar ta rregulloni problemet, pastruar drive hapësirë, menaxhuar backups, jam optimist dhe të tjera të sistemit të avancuar toolkits si eleminimin e intimitetit gjurmė, administrimin për fillimin e aplikimeve, aplikimet uninstalling padëshiruar dhe të përhershme erasing fotografi.
Këtu janë disa tipare kryesore të "Advanced PC Tweaker...
 
nga Admin - Komentet: 0 - Shikime: 307
02072009

Watch TV falas online drejtë në kompjuterin tuaj ekran. Forget paguani për kabëll ose satelit televizion. Përfshin sportive kanale, kanale me movies, TV tregon popullore, opera sapuni, karikaturat dhe shumë kanale të tjera të Shteteve të Bashkuara, Kanada, Rusi dhe një numër të madh të vendeve të tjera kudo në botë. Online radio dhe televizion, media dhe audio files ekran të plotë për të luajtur online lojra online dictionary po pret për ju. Live TV: Qindra të TV dhe radio kanaleve pa nevojën TV karte si një udhë pa pagesë dhe ju e dini që mund të krijojë shënimet e tyre vetanake.

Advanced...
 
nga Admin - Komentet: 0 - Shikime: 460
02072009

]


ew Manage Your Windows shoferëve me Ease.Driver Checker ju lejon të lehtë zbuluar dhe update i fundit shoferëve për tërë tuaj hardware devices. Ai gjithashtu mund të mbështesë deri ekzistuese shoferët e shoferëve dhe të rivendosin në rast se ju e nevojshme për të reinstall ose Freskojeni tuaj të sistemit operativ. Shofer Checker ofron një e lehtë për ta përdorur ndërfaqe përmes të cilit vetëm disa klikimeve tuaj mund të bëjë punë të bëhet me lehtësi krejtësisht....
 
nga Admin - Komentet: 0 - Shikime: 374
26062009

--------------------------------------------------------------------------------


Video Boilsoft mobilier është një software që lejon përdoruesit të bashkohet dhe të shkrihej video files.

Video Boilsoft mobilier mund të bashkohet ose përpuqni multiple AVI, MPEG (MPG), RM (Real Media) ose ASF / WMV video fotografi në një "non-stop" file.

Është e lehtë dhe të shpejtë! Vetëm nja dy klikimeve mouse, ju mund të gëzojnë filmi juaj clips pa pushim.

Shënim: Disa antivirus dhe programet antispyware flamur ... si të infektuar...
 
nga Admin - Komentet: 0 - Shikime: 328
26062009

 
nga Admin - Komentet: 0 - Shikime: 338
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Global announcement Global announcement
Ngjitës Ngjitës