SwiDin forum

Mirë se vini
 
PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 BvT Live TV 3.0.0.2 Portable

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
administrator
administrator
avatar

Numri i postimeve : 82
Points : 243
Join date : 25/06/2009
Location : zakonisht swidin.albanianforum.net

02072009
MesazhBvT Live TV 3.0.0.2 Portable

Watch TV falas online drejtë në kompjuterin tuaj ekran. Forget paguani për kabëll ose satelit televizion. Përfshin sportive kanale, kanale me movies, TV tregon popullore, opera sapuni, karikaturat dhe shumë kanale të tjera të Shteteve të Bashkuara, Kanada, Rusi dhe një numër të madh të vendeve të tjera kudo në botë. Online radio dhe televizion, media dhe audio files ekran të plotë për të luajtur online lojra online dictionary po pret për ju. Live TV: Qindra të TV dhe radio kanaleve pa nevojën TV karte si një udhë pa pagesë dhe ju e dini që mund të krijojë shënimet e tyre vetanake.

Advanced search options doni dhe ju mund të lehtë qasjen në radio dhe kanalet televizive, si dhe vende dhe gjuhë mund gjithashtu nga lloji. Media Player: Version 3.0, i cili është një nga më të rëndësishme të shfaqë e mediave nëpërmjet një lojtar i publikimit vetëm online BvT Live TV program për të dalë dhe i kanë kthyer në një komplet mediat software. Në këtë mënyrë, në kompjuterin tuaj lokal audio (mp3, WMA, wav) dhe video (avi, MPG, wmv) fotografi me lehtësi, ju do të jetë në gjendje të luajnë.

Download:

http://www.easy-share.com/1905367600...2.Portable.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://swidin.albanianforum.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

BvT Live TV 3.0.0.2 Portable :: Komentet

No Comment.
 

BvT Live TV 3.0.0.2 Portable

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SwiDin forum :: Portali :: portali-
Kërce tek: