SwiDin forum

Mirë se vini
 
PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Google Earth 5.0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
administrator
administrator
avatar

Numri i postimeve : 82
Points : 243
Join date : 25/06/2009
Location : zakonisht swidin.albanianforum.net

MesazhTitulli: Google Earth 5.0   3/9/2009, 22:13

Është teknologjija më e re.Me pamje nga steliti.Mund ta shinhni Tokën dhe Marsin.....


[url=KËTU MUND TA SHKARKONI]http://earth.google.com/thanks.html#os=win[/url]


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://swidin.albanianforum.net
 
Google Earth 5.0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SwiDin forum :: ..::|Applications|::.. :: Teknologji / Technology-
Kërce tek: