SwiDin forum

Mirë se vini
 
PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pastro windows XP nga system filet e teperta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rebel-hack1
administrator
administrator


Numri i postimeve : 25
Points : 75
Join date : 03/07/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Pastro windows XP nga system filet e teperta   5/7/2009, 14:23

Windows XP ka shum System Data (dokumente, Fles) te cilat nuk i nevoiten askujt
d.m.th as vet systemit.
per ti hjekur ato dhe per te fituar vend te lirë veprojm keshtu:

Klickoni ne Start > Ausführen (vers Anglisht: Start > Run)dhe shkruajm kete komandë:

sfc /purgecache
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Pastro windows XP nga system filet e teperta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SwiDin forum :: ..::|Applications|::.. :: Tutoriale / Tutorials-
Kërce tek: