SwiDin forum

Mirë se vini
 
PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Futu ne pc te tjerve pa program

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rebel-hack1
administrator
administrator


Numri i postimeve : 25
Points : 75
Join date : 03/07/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Futu ne pc te tjerve pa program   5/7/2009, 14:10

Si eshte e mundur qe pa trojan , e pa Program mund te futemi ne PC te dikuj ?

Ok shkojm kshtu :

Se pari duhet te hapim Start ,
me pas Run , dhe ne Run shenojm "cmd" (pa thonjeza)

Me pas do tju hapet 1 prompt si ne foto :

Dhe ne te do te shenoni "telnet" . do tju shfaqet ni lloj prompti tjeter..

Pasi shfaqet telneti ateher shenojm
"o" (pa thonjeza) ..
dhe perfundimisht ne te do te shenojm :
// ip'n e pc's/c$
shembull : // 127.0.0.1/c$ dhe do te filloj te qaset (connecting pra: )

dhe ne qoftse esht online do te qaset kaq.. knaquni
p.s : Punon per Vetem kompjuteret qe e kan Share ndoj file apo folder , dhe qe eshte i lidhur LAN !
onLy.Hacker is online now Report Post Reply With Quote
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Futu ne pc te tjerve pa program
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SwiDin forum :: ..::|Applications|::.. :: Tutoriale / Tutorials-
Kërce tek: