SwiDin forum

Mirë se vini
 
PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 aLBook 1.6 program shum i mir shqip

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
administrator
administrator
avatar

Numri i postimeve : 82
Points : 243
Join date : 25/06/2009
Location : zakonisht swidin.albanianforum.net

04072009
MesazhaLBook 1.6 program shum i mir shqip


aLBook version shqip me vete permban nje meny me shkrime te Anetarsise ku ne te mundeni te shkruani te gjitha shenimet si anetarsia ne nje shoqate ose organizate ose ne nje parti politike.
aLBook me veti mban shenime te sekretarise ku shkruhen te gjitha shenimet e perditshme te nje sekratare ne nje firme ose shoqate,cdo hyrje evidentohet te kjo dritare ku me pas ka nje llogari mbrenda nje firme ose organizate per hyrjet ne organizate ose shoqate si dhe harxhimet si dalje evidentohen,Libraria eshte pjesa qe shkruhen te gjitha librat qe posedon nje organizate sie dhe Telefonata per shkrimin e te gjithave telefonatave qe mban nje firmes.
Shkarko versionin e proves:


http://rapidshare.com/files/62578186/albook.exe


Perdor te dhenat e meposhtme per te rregjistruar programin:

Perdoruesi: Team UARE
Kodi: 252207aL23196Sa195246Ar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://swidin.albanianforum.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

aLBook 1.6 program shum i mir shqip :: Komentet

No Comment.
 

aLBook 1.6 program shum i mir shqip

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SwiDin forum :: Portali :: portali-
Kërce tek: