SwiDin forum

Mirë se vini
 
PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 McAfee ePolicy Orchestrator

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
administrator
administrator
avatar

Numri i postimeve : 82
Points : 243
Join date : 25/06/2009
Location : zakonisht swidin.albanianforum.net

MesazhTitulli: McAfee ePolicy Orchestrator   4/7/2009, 00:57


MCAFEE_EPOLICY_ORCHESTRATOR_v4.5-DVTiSO | 424MB |


Release Date .... 06-30-2009
Release Formati .. ISO
Release Formati 3 x 150mb
Release Type .... App

Numri i aplikacioneve individuale keni nevojë për të adresuar kërcënimet, rrezikun, dhe të pajtueshmërisë është surging. Kjo është praktikisht e pamundur për
ekipet e sigurisë për të lidhem me dorë dhe integrimin e të gjitha të dhënat e nevojshme për një përgjigje efektive dhe me kohë. McAfee ePolicy
Orchestrator (ePO) jep informacion në kohë reale dhe aplikimin për integrimin e rrjetit, desktop, server dhe të sigurisë.

McAfee është i pari që të ofrojnë një të tillë gjithëpërfshirëse dhe të integruar të menaxhimit të rrezikut të sigurisë qasje, dhe ePO është në qendër të tij.
ePO 4/5 ju sjell njohuri-shtyrë të sigurisë që është e automatizuar dhe vepruese, në mënyrë që ju bëjnë më të efektshme dhe efektive kërcënim
mbrojtjen dhe administrimin e vendimeve të pajtueshmërisë.

ePO 4/5 ofron aftësive të reja në raportimin dhe caktimin e politikave që reduktojnë ndjeshëm kostot operacionale dhe të rriten efficiencies:

Qasja e bazuar në ueb, customizable konsol nga vetëm rreth kudo. Nuk ka nevojë për ta instaluar ndonjë softuer në sistemin tuaj. Paneli i drejtimit -
bazuar custom Configurable raporte mund të jenë të planifikuara dhe emailed për ndarjen e informacionit të përmirësuar. Workflow enhancements, të tilla si
raportimit të integruar të gjithë sistemin tuaj dhe rrjetin mjedisit të sigurisë, i ju ndihmon të bëjë më shumë të informuar vendimet e sigurisë.
ePolicy Orchestrator është e industrisë më popullore dhe menaxhimin e teknologjisë ed sigurisë të përdorura nga më shumë se 30,000 Shfrytëzues
me mbi 55 milion desktops dhe serverat nën administrim. ePO është një komponent thelbësor i McAfee Total Mbrojtjen zgjidhje,
sigurimin e menaxhimit qendrore për sistemin e mbrojtjes, si dhe për të rrjetit të sigurisë dhe menaxhimit të pajtueshmërisë.

http://rapidshare.com/files/250398808/d-121meo.part1.rar
http://rapidshare.com/files/250398937/d-121meo.part2.rar
http://rapidshare.com/files/250398293/d-121meo.part3.rarOR

pse

Code:
http://hotfile.com/dl/7822294/a56d756/d-121meo.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/7822299/20694c9/d-121meo.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/7822305/a5b6e80/d-121meo.part3.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://swidin.albanianforum.net
 
McAfee ePolicy Orchestrator
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SwiDin forum :: ..::|Applications|::.. :: Siguria / Security-
Kërce tek: