SwiDin forum

Mirë se vini
 
PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Anti-Trojan Elite v4.6

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
administrator
administrator
avatar

Numri i postimeve : 82
Points : 243
Join date : 25/06/2009
Location : zakonisht swidin.albanianforum.net

MesazhTitulli: Anti-Trojan Elite v4.6   4/7/2009, 00:48Anti-trojan elite ™️ (ATE) është një malware tretës, ajo mund të zbuluar dhe të pastër malware në disk, ose memorie. Malware është software i projektuar veçanërisht për dëme apo të pengojë një sistem, si një kalë trojan, një Spyware ose keylogger. ATE përmban një Real-Time File firewall, ajo monitorimin e sistemit të pastër dhe malwares menjëherë. Është edhe një sistem i sigurimit të mjeteve, ju mund të shikoni dhe proceset e kontrollit dhe TCP / IP rrjetit lidhje.

Anti trojan elite të japë një kohë reale për përdoruesin malware firewall, një herë në trojan ose keylogger do të qenë të ngarkuar, mund të zbulojë ATE, dhe pastaj të bllokojë të pastër në atë kohë. ATE mund të zbulojë më shumë se 35.000 trojans, worms dhe aktualisht keyloggers, dhe numri i malware ATE mund të pastër është rritjës shumë shpejt, ne mbledhjen e botës mbarë malwares, përdoruesi mund të jetojnë duke përdorur tonë auto update veti për të marrë pushtetin për të këtyre të pastër malwares ri në kohë.

Anti trojan elite ka disa dobishme veçanërisht shërbimet komunale. I rrjetit të shërbimeve mund të përdoret për të qenë të dyshimtë shkëputje lidhjet TCP; Procesi mund të jetë përdorur të shërbimeve për të vrarë të dyshimta edhe proceset e procesit ka të sistemit priviage, edhe ajo ka aftësinë për të çngarkoj moduleve të dyshimta në të gjitha proceset; riparimin e regjistrit të shërbimit mund të jenë përdorur për të riparuar regjistrit ndryshuar nga malware; e regjistrit monitorimin e shërbimeve mund të jenë përdorur për të ndrequr çdo ndryshim të rëndësishëm të regjistrit çelësat dhe vlerat me kohë reale.

Download
http://hotfile.com/dl/7148852/61aba1f/Anti-Trojan_Elite_v4.6.0.rar.html


Uploading

http://uploading.com/files/ACPKPSM2/Anti-Trojan_Elite_v4.6.0.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://swidin.albanianforum.net
 
Anti-Trojan Elite v4.6
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SwiDin forum :: ..::|Applications|::.. :: Siguria / Security-
Kërce tek: