SwiDin forum

Mirë se vini
 
PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Filim i perkthyer ne shqip lluminati-Angels And Demons- Engjej dhe Djaj.(2009) [READNFO TS Mic XviD-

Shko poshtë 
AutoriMesazh
juve.koki
super moderator
super moderator
avatar

Numri i postimeve : 3
Points : 9
Join date : 26/06/2009

MesazhTitulli: Filim i perkthyer ne shqip lluminati-Angels And Demons- Engjej dhe Djaj.(2009) [READNFO TS Mic XviD-   4/7/2009, 00:25
Lloji i filmit : Triller/Adaptim/Politikë/Religjion
Imdb :http://www.imdb.com/title/tt0808151/]
Premiera :..
Premiera DVD : ..
Rregjizor: Ron Howard
Shkruajti skenarin: David Koepp (screenplay) and
Akiva Goldsman (screenplay) ...
Aktore : Tom Hanks, Ewan McGregor, Ayelet Zurer, Stellan Skarsgard, Pierfrancesko Favino, Nikolaj Lie Kaas, Armin Mueller-Stahl
Cilesia: Ts/600 mb
Kohezgjatja:02.04.37min
Gjuha:Anglisht
Titrat:Shqip


Rapidshare:
http://rapidshare.com/files/243143490/_Engjuj-dhe-Djaj_By_AlbWTeam_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/243148385/_Engjuj-dhe-Djaj_By_AlbWTeam_.part2.rar
http://rapidshare.com/files/243153339/_Engjuj-dhe-Djaj_By_AlbWTeam_.part3.rar
http://rapidshare.com/files/243158031/_Engjuj-dhe-Djaj_By_AlbWTeam_.part4.rar
http://rapidshare.com/files/243162283/_Engjuj-dhe-Djaj_By_AlbWTeam_.part5.rar
http://rapidshare.com/files/243166501/_Engjuj-dhe-Djaj_By_AlbWTeam_.part6.rar
http://rapidshare.com/files/243167166/_Engjuj-dhe-Djaj_By_AlbWTeam_.part7.rar


Mediafire:

http://www.mediafire.com/file/kdygmyjong1/[Engjuj-dhe-Djaj By AlbWTeam].part1.rar
http://www.mediafire.com/file/zhmezmuhyyj/[Engjuj-dhe-Djaj By AlbWTeam].part2.rar
part 3 shkarko nga rapidshare
http://www.mediafire.com/file/orgjrmazz4w/[Engjuj-dhe-Djaj By AlbWTeam].part4.rar
http://www.mediafire.com/file/lmgmqzt2hjz/[Engjuj-dhe-Djaj By AlbWTeam].part5.rar
http://www.mediafire.com/file/yztttthmtii/[Engjuj-dhe-Djaj By AlbWTeam].part6.rar
Part 7 shkarko nga rapidshare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Filim i perkthyer ne shqip lluminati-Angels And Demons- Engjej dhe Djaj.(2009) [READNFO TS Mic XviD-
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SwiDin forum :: ..::|Multimedia Entertaiment|::.. :: Kinografia / Movie's-
Kërce tek: