SwiDin forum

Mirë se vini
 
PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Driver Checker 2.7.3

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
administrator
administrator
avatar

Numri i postimeve : 82
Points : 243
Join date : 25/06/2009
Location : zakonisht swidin.albanianforum.net

02072009
MesazhDriver Checker 2.7.3

]


ew Manage Your Windows shoferëve me Ease.Driver Checker ju lejon të lehtë zbuluar dhe update i fundit shoferëve për tërë tuaj hardware devices. Ai gjithashtu mund të mbështesë deri ekzistuese shoferët e shoferëve dhe të rivendosin në rast se ju e nevojshme për të reinstall ose Freskojeni tuaj të sistemit operativ. Shofer Checker ofron një e lehtë për ta përdorur ndërfaqe përmes të cilit vetëm disa klikimeve tuaj mund të bëjë punë të bëhet me lehtësi krejtësisht.

Key Features dhe Volitshmëria e Checker Driver:

Starightfoward dhe intuitive interface
PC performance më të mirë dhe të përmirësuar stabilitetin
Qasja në bazën e të dhënave më e madhe e shoferëve në industri
Vazhdimisht për përditësimet e fundit prodhues shoferët
Paraqit të padisponueshëm shoferët përditësuar në versionin e ardhshëm
Pafund teknike mbështet tonë me 24 × 7 teknikë
Automatically update dhe ruajtjen e këtyre shoferëve: Printer shoferëve, USB shoferëve, Sound / Audio shoferëve, Vista shoferëve, Bluetooth shoferëve, shoferëve Mouse, tastiere shoferëve, bastisje shoferëve, Scanner shoferëve, Video shoferëve, modem shoferëve, Network shoferëve, Linksys shoferëve, Webcam shoferëve , Grafike shoferëve, VGA shoferëve & Tjera Windows shoferëve!Shkarko nga Rapidshare

http://rapidshare.com/files/23701795...ker_v2.7.3.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://swidin.albanianforum.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Driver Checker 2.7.3 :: Komentet

No Comment.
 

Driver Checker 2.7.3

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SwiDin forum :: Portali :: portali-
Kërce tek: