SwiDin forum

Mirë se vini
 
PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Boilsoft Video Joiner 5.32

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
administrator
administrator
avatar

Numri i postimeve : 82
Points : 243
Join date : 25/06/2009
Location : zakonisht swidin.albanianforum.net

26062009
MesazhBoilsoft Video Joiner 5.32

--------------------------------------------------------------------------------


Video Boilsoft mobilier është një software që lejon përdoruesit të bashkohet dhe të shkrihej video files.

Video Boilsoft mobilier mund të bashkohet ose përpuqni multiple AVI, MPEG (MPG), RM (Real Media) ose ASF / WMV video fotografi në një "non-stop" file.

Është e lehtë dhe të shpejtë! Vetëm nja dy klikimeve mouse, ju mund të gëzojnë filmi juaj clips pa pushim.

Shënim: Disa antivirus dhe programet antispyware flamur ... si të infektuar / malware, edhe pse e aplikimit është krejtësisht e sigurt dhe nuk përbën një kërcënim për sistemin tuaj. Kjo quhet 'rreme pozitive'. Termi rrejshme pozitive kur është përdorur gabimisht antivirus software klasifikon një joarmiqësor (joarmiqësor) fotografi si një virus. E pasakta të zbulimit mund të jetë për shkak të heuristics ose të pasakta të një virus i nënshkrimit në një bazë të dhënash. [Probleme të ngjashme mund të ndodhë me ose antispyware software antitrojan.]

Këtu janë disa tipare kryesore të "Boilsoft Video mobilier (formerly AVI / MPEG / RM / WMV marangoz)":

Curril klon drejtpërdrejtë, pa ri-kodoj
Supports AVI, Divx, Xvid Video fotografi
Supports Real Media files (. Rm, rmvb)
Supports MPEG-1, MPEG-2, VOB fotografi
Supports Windows Media files (. Wmv,. Asf,. WMA)
Supports 3gp fotografi (.3 gp, 3g2)
Supports mp4 files (. Mp4,. M4a,. M4v)
Supports MPEG audio files (. Mp1,. Mp2, mp3)
Bashkohu me fotografi video aq sa të doni.
Rrihem dhe rindreq video clips në përkim me saktësi se ju dëshirën.
Very User-friendly interface.
http://up-file.com/download/4e1a3a11...b7ba4cd42443f8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://swidin.albanianforum.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Boilsoft Video Joiner 5.32 :: Komentet

No Comment.
 

Boilsoft Video Joiner 5.32

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SwiDin forum :: Portali :: portali-
Kërce tek: