SwiDin forum

Mirë se vini
 
PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 -Si ta pastrojme USB nga virusi Winfile.exe apo Data.exe --

Shko poshtë 
AutoriMesazh
experdi

avatar

Numri i postimeve : 13
Points : 39
Join date : 29/06/2009
Age : 26
Location : Zborc ( Shtime )

MesazhTitulli: -Si ta pastrojme USB nga virusi Winfile.exe apo Data.exe --   29/6/2009, 22:45

----------------------------------------------------------
-Si te pastrojme USB nga virusi Winfile.exe apo Data.exe -
----------------------------------------------------------


1.Se pari e kycim usb ne kompjuter edhe hyjme ne usb dhe shkojme dhe e bejme Kerko (Search)

2.Kerko te gjitha filet dhe dosjet (Search all files and folders)

3.Ne shiritin e kerkimit e shkruan .exe

4.Te paraqiten te gjitha filet apo programet egzekutive

5.I kerkon dosjet (folderet),winfile,data me .exe dhe i zgjedhe (Selekton)

6.I pastron duke i fshire (Delete) ,por duhet qe para se t'ia beni Delete te keni te zgjedhur (selektuar) vetem dosjet (folderet),winfile,data me .exe

7.U pastrua usb juaj nga keto dy viruse .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.islami-zb.webs.com
 
-Si ta pastrojme USB nga virusi Winfile.exe apo Data.exe --
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SwiDin forum :: ..::|Applications|::.. :: Tutoriale / Tutorials-
Kërce tek: