SwiDin forum

Mirë se vini
 
PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Drejtësia e Omerit r.a me përkthim boshnjakisht

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
administrator
administrator
avatar

Numri i postimeve : 82
Points : 243
Join date : 25/06/2009
Location : zakonisht swidin.albanianforum.net

21032010
MesazhDrejtësia e Omerit r.a me përkthim boshnjakisht

Ky film është në gjuhën turke dhe me përkthim në gjuhën boshnjake filmi është shumë i mirë tregon mbi drejtësin e Hz.Ommerit r.a është i ndar në tre pjes (parte) d.m.th ju dhet ti shakkroni të tre pjesët dhe pastaj ti extractoni nga part1 domethënë nga pjesa e parë dhe në fund do tu del filmi në format mpeg apo avi.

Parti 1

Part i 2

Parti 3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://swidin.albanianforum.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Drejtësia e Omerit r.a me përkthim boshnjakisht :: Komentet

No Comment.
 

Drejtësia e Omerit r.a me përkthim boshnjakisht

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SwiDin forum :: Feja Islame :: Filma Islam-
Kërce tek: