SwiDin forum

Mirë se vini
 
PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Film Islam Ibrahimi a .s

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
administrator
administrator
avatar

Numri i postimeve : 82
Points : 243
Join date : 25/06/2009
Location : zakonisht swidin.albanianforum.net

21032010
MesazhFilm Islam Ibrahimi a .s

FILMI I IBRAHIMIT A.S ËSHTË FILM NË GJUHËN PERSIANE ME TITRAT NË GJUHËN SHQIPE SI DHE CKA ËHTË MË E MIRA SE KY FILM BAZOHET NË KUR`AN DHE SUNNET DHE NUK KA ASGJË QË VIN NË KUNDËRSHTIM ME KUR`ANIN DHE SUNENTIN

Per ta shikuar shiko ketu
http://islami-eshte-drite.piczo.com/...c=preview&cr=4


E per ta shkarkuar KETU1.http://www.megaupload.com/?d=4VSO8NJH
2.http://www.megaupload.com/?d=11B73N1F
3.http://www.megaupload.com/?d=JRDL5HD6
4.http://www.megaupload.com/?d=TXJ4ZPWK
5.http://www.megaupload.com/?d=P1T62KDO
6.http://www.megaupload.com/?d=X9SMDWJ0
7.http://www.megaupload.com/?d=X9SMDWJ0
8.http://www.megaupload.com/?d=M07LF5HG
9.http://www.megaupload.com/?d=9SFCHTTL
10.http://www.megaupload.com/?d=TSGMCOBS
11.http://www.megaupload.com/?d=5F94DD40
12.http://www.megaupload.com/?d=DJQ7CB5Y
13.http://www.megaupload.com/?d=N92SEUG4
14.http://www.megaupload.com/?d=F36J7O4I
15.http://www.megaupload.com/?d=CC9B8J77
16.http://www.megaupload.com/?d=PCVZ9ARW

Vërejtje: Për ta pasur këtë Film në kompjuterin tuaj duhet që ti merni të gjitha partet dhe pastaj nga e para ti bëni extract dhe në fund do tju hapet video në format avi...


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://swidin.albanianforum.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Film Islam Ibrahimi a .s :: Komentet

No Comment.
 

Film Islam Ibrahimi a .s

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SwiDin forum :: Feja Islame :: Filma Islam-
Kërce tek: