SwiDin forum

Mirë se vini
 
PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Disa faqe per Te thirrur ne telefon te gjitha jan Free

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
administrator
administrator
avatar

Numri i postimeve : 82
Points : 243
Join date : 25/06/2009
Location : zakonisht swidin.albanianforum.net

MesazhTitulli: Disa faqe per Te thirrur ne telefon te gjitha jan Free   21/3/2010, 01:59

1.http://www.12voip.com/en/index.html Duesh qdo her me qel user per me mujt me fol jash ne fix ka 5 minuta qdo user
2.www.smsdiscount.com E shkarkon programin dhe qel user name eshte me mbushje mandej ke me fol fiksin kudo ne bot falas dhe sa te dush
3.www.internetcalls.com E shkarkon programin edhe e qel nje username pastaj e ban nje mbushje qfare deshiron ti edhe te jep 120 dit free ne telefona fix 60 shtete e ke 2 ore ne dit free
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://swidin.albanianforum.net
 
Disa faqe per Te thirrur ne telefon te gjitha jan Free
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SwiDin forum :: ..::|Applications|::.. :: Tutoriale / Tutorials-
Kërce tek: